ارزان ترین محصولات آرایشی بهداشتی چه هستند؟

نیدپوش نیدپوش

برای انتخاب و خرید لوازم آرایشی و بهداشتی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ کدامیک از برندهای محصولات آرایشی بهداشتی با وجود کیفیت بالا، قیمتی ارزان دارد؟ کیفیت مواد اولیه چه تاثیری در قیمت محصولات آرایشی و بهداشتی دارد؟ ارزان ترین محصولات بهداشتی کدام برندها هستند؟ با ما همراه باشید تا پاسخ پرسش‌های ذکر شده را با هم بخوانیم.

زیبایی، نعمتی خدادادی است و بدیهی است که هر کسی بیشترین سعی را در حفظ و مراقبت از زیبایی پوست و بدن خود داشته باشد. اما اینکه چگونه این موهبت الهی را حفظ کنیم نکته ای است که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

متاسفانه در کشور ما آمار استفاده از محصولات آرایشی سر به فلک می کشد. آمارها نشان می دهد که ایران پس از عربستان دومین کشور مصرف‌کننده محصولات آرایشی است. استفاده از محصولات آرایشی بد نیست. اما اینکه افراد هر چه را که از هر برندی به دستشان می‌رسد استفاده کنند، فاجعه است.

شاید کمتر کسی پیدا شود که نداند استفاده از محصول بی‌کیفیت به خاطر قیمت پایین کالا، به صرفه نیست. چرا که عامل بسیاری از هزینه‌هایی است که در آینده باید برای جبران همان هزینه پایین، متحمل شویم.

این درست است که هزینه محصولات آرایشی بهداشتی نسبتا بالاست و فرد برای تهیه آن باید مبلغ زیادی را پرداخت کند. با این حال، برندهای مختلفی وجود دارند که محصولات آرایشی و محصولات بهداشتی را با کیفیتی بالا و قیمتی ارزان عرضه می کنند.

پس ملاک ما برای انتخاب این محصولات، قیمت ارزان نیست! بلکه یکی از ملاک‌های انتخاب لوازم مورد نیازمان، قیمت ارزان کالا است.

برای انتخاب محصولات آرایشی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

ضمانت اصل بودن کالا:

وقتی برای خرید یک محصول آرایشی یا بهداشتی اقدام می کنید، از کجا می‌فهمید که محصول واقعا در کارخانه همان برندی تولید شده که روی آن حک شده است؟ مگر کالاهای تقلبی که تولید می‌شوند و در ظرف‌هایی پر می‌شوند که برچسب برند معروف روی آن‌ها خورده است را ندیده ایم؟ پس برای اطمینان از اصل بودن کالا چه کنیم؟ جواب، اعتبار فروشنده است. زیرا شما اگر خودتان هم فروشنده این اجناس باشید، نمی توانید جنس اصل را از ظاهر آن تشخیص دهید. پس بهترین کار خرید کردن از فروشگاهی است که صداقت آن به شما اثبات شده باشد. وگرنه صرف گران بودن قیمت کالا نمی شود برای اصالت آن تضمین داد.

یک راه دیگر که هیچ ضریب خطایی ندارد، استفاده از برندهای ایرانی و خوش نام محصولات آرایشی است. شرکت‌های ایرانی زحمت فراوانی متحمل شده اند تا بتوانند در بازار معرفی و شناخته شوند. علاوه بر این، محصولاتشان با آب و هوای ایران متناسب‌تر است. از همه مهم تر تقلبی نیستند و خیال خریدار از سلامت کالایی که تهیه می‌کند راحت است.

از بهترین برندهای محصولات آرایشی بهداشتی ایرانی می توان به مای، کالیستا و سینره اشاره کرد. کیفیت این برندها به قدری بالاست که خریدار به سختی می تواند تشخیص دهد که کالا در ایران تولید می شود.

محصولات آرایشی مای از ارزان‌ترین و بهترین تولیدات ایرانی

کیفیت مواد اولیه:

بدن هر فرد، مهم‌ترین نعمتی است که خدا در اختیار او قرار داده است. پس مراقبت از همه اعضای بدن، به خصوص پوست، که ویترین وجود شما به حساب می آبد، بسیار ضروری است. مهم ترین کاری که می‌توانید برای مراقبت از پوست خود بکنید، استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی با کیفیت است.

مواد اولیه هر محصول، اطلاعات کلی را درباره آن به شما می‌دهند. مثلا اگر از برندی مانند اوریفلیم استفاده می‌کنید، حتما اطلاع دارید که مواد اولیه و ترکیبات محصولات این شرکت گیاهی است. بدون شک کالایی که از مواد و روغن‌های گیاهی تشکیل شده باشد، به نسبت ترکیبات شیمیایی اثر بهتری روی پوست خواهد داشت.

پس سعی کنید برای پوست خود ارزش قائل شوید و با توجه به نوع پوستتان، محصولی را انتخاب کنید که بیشترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

نیدپوش عرضه کننده ارزانترین لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت

تاریخ انقضا:

حتما شما هم با سایت‌ها یا پیج‌هایی که محصولات آرایشی و بهداشتی را با قیمتی بسیار ارزان می‌فروشند مواجه شده اید. ارزان بودن کالا می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد. اما در بیشتر مواقع اگر از آن‌ها خرید کنید، پس از دریافت کالا، متوجه می‌شوید که کالاهای دریافتی شما یا تاریخ انقضا ندارند یا تاریخ انقضایشان گذشته و یا از تاریخ آن ها مدت کوتاهی باقی مانده است.

در صورتی که محصولات آرایشی از ۶ ماه تا ۱سال از زمان باز کردن پلمپ محصول، تاریخ انقضا دارند. یعنی اگر کرم پودری که خریدید یک ماه از تاریخ آن باقی مانده باشد، تنها همان یک ماه را می توانید از آن استفاده کنید. پس از منقضی شدن تاریخ انقضا با استفاده کردن از محصول، ضرری به پوست خود وارد می‌کنید که به هیچ وجه قابل جبران نیست.

سازگاری با پوست شما:

برای انتخاب محصولات آرایشی ،تنها به برند معروف و قیمت بالا نگاه نکنید. بسیاری از محصولات آرایشی قیمتی ارزان دارند اما مانند لوازم گریم حرفه ای روی پوستتان می خوابند و شما را زیباتر از همیشه جلوه می‌دهند. و برعکس آن، چه بسا محصولاتی وجود دارند که هم به خوبی شناخته شده اند هم قیمت های سرسام‌آوری دارند. اما وقتی از آن‌ها استفاده می‌کنید، مانند ماست روی پوستتان می‌ماسند یا پوستتان را پیر و چروک جلو می‌دهند.

برای مثال، برندهای مک یا استی لودر در مقایسه با برند دوسه یا اوریفلیم یا مای قیمت بسیار زیادی دارند وشاید برای خرید آن ها باید ۱۰ برابر بیشتر از محصولات ذکر شده هزینه کرد. اما چه بسا کسانی که از خرید کرم پودر دوسه رضایت بیشتری دارند تا کرم پودر مک!

اشکال از پوست شما یا آن محصول نیست. مسئله این است که مهم ترین ملاک شما برای انتخاب محصول آرایشی ،سازگاری آن با پوستتان باشد. سعی کنید یک کالا را شناخته و همیشه از همان استفاده کنید. کالایی که بیشترین سازگاری را با پوستتان داشته باشد و از کیفیت آن رضایت داشته باشید.

از بحث محصولات آرایشی که بگذریم، به محصولات بهداشتی می‌رسیم. برخلاف لوازم آرایش که تنها مخصوص خانم هاست و تنوع کمی برای آقایان و کودکان دارد، محصولات بهداشتی برای همه سنین و هر دو جنس به کار می‌رود. بنابراین، در سبد کالای خانواده نقش مهمی دارد. چرا که درصد زیادی از هزینه خانوار را در بر می‌گیرد و در اقتصاد خانواده موثر است.

محصولات بهداشتی ، شامل کلیه محصولات سلولوزی مانند دستمال کاغذی در انواع مختلف، پدهای بهداشتی بانوان، پوشک بچه و بزرگسال می‌باشد. شاید در هر خانواده ای لازم نباشد که همه این اقلام خریداری شود. اما انتخاب بهترین نوع از  هر یک از این کالاها برای خانواده ضروری است. چرا که محصولات بهداشتی با پوست ارتباط مستقیم دارند و برای خرید آن‌ها باید نهایت دقت بکار برده شود.

اگر در خانه خود سالمند یا فردی دارید که نیاز به استفاده از پوشک بزرگسال یا پوشینه دارد، ما شما را برای خرید پوشینه او راهنمایی می کنیم. بدون شک تامین این کالا، صرف هزینه زیادی را از درآمد خانواده می‌طلبد.

نید پوش عرضه کننده پوشک بزرگسال

اما می‌توانید از پوشک‌های بزرگسال با برندهای خوب و با کیفیتی استفاده کنید که هم قیمت ارزانی دارند، هم سالمند عزیزتان را دچار مشکلات پوستی و عرقسوزی نمی‌کند. برای انتخاب بهترین پوشک بزرگسال، باید به دو نکته توجه کنید. یکی وجود راهی برای جریان هوا و دیگری جذب بالا. اگر پوشینه‌ای که برای سالمندتان انتخاب می کنید محفظه بسته ای داشته باشد، ادرار، پوست فرد را در عرض چند ساعت می‌سوزاند. در نتیجه، او علاوه بر ناتوانی‌های جسمی خود، مجبور است درد این مشکل را نیز تحمل کند. اما اگر به اندازه کافی جریان هوا در آن رد و بدل شود، از عرق سوز شدن و عفونت دستگاه ادراری او جلوگیری می‌شود. بهترین برندهای پوشینه که هم قیمت ارزان و هم کیفیت بالایی دارند، برندهای ایزی لایف، اتندز، کانفی، ابری فلکس، تنا و مبارک هستند. از میان این محصولات ،ما برند ایزی لایف را به شما معرفی می‌کنیم که با وجود داشتن استانداردهای سلامت، قیمتی ارزان و به صرفه دارد.

مای بی بی یکی از با کیفیت ترین و  ارزان ترین پوشک های بچه

برویم سراغ پوشک بچه که این روزها سهمی عظیم در مصرف درآمد خانواده دارد و اگر نتوانیم هزینه آن را مدیریت کنیم، باید در ازای خرید آن از ضروری ترین هزینه هایمان صرف نظر کنیم. بسیاری از هزینه‌های کودک یک بار در عمر او انجام می‌شود. اما پوشک کالایی است که هر ۲ روز یک بار کودک به خرید یک بسته از آن نیاز دارد. بنابراین، یافتن بهترین و ارزان‌ترین پوشک نیز هنر خانواده‌های بچه دار محسوب می‌شود. همانطور که در مقاله  چگونه یک پوشک ارزان قیمت و باکیفیت انتخاب کنیم؟ گفته شد، یک پوشک خوب ملاک‌هایی دارد که در اینجا دیگر به آن نمی‌پردازیم.

برندهای مختلفی از جمله پریما، پمپرز، پرمیس، مولفیکس، بیتا، مای بی بی و مرسی از بهترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی خصوصا پوشک بچه می باشند. اما بهترین پوشک هایی که در دنیای محصولات بهداشتی معرفی شده اند و رضایت مصرف کننده را تا حد زیادی دریافت کرده اند را برای شما ذکر می کنیم.

 1. مای بیبی
 2. پرمیس
 3. پمپرز

این محصولات، با ارائه بهترین کیفیت، توانسته اند قیمت ارزان اجناسشان را نیز حفظ کنند. فرقی نمی کند که پوشک فرزند شما ایرانی باشد یا خارجی! به دنبال شهرت برند نباشید. بسیاری از پوشک‌ها در ایران تولید می‌شوند و قیمتی ارزان دارند. اما استانداردهایی که بهترین برندهای خارجی موفق به دریافت آن نشده اند را دریافت کرده اند. برای مثال پوشک های اقتصادی بیتا از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند اما متاسفانه به علت ایرانی بودن، چندان مورد پسند مشتریان قرار نمی‌گیرند.

از پوشک و پوشینه بزرگسال بگذریم و سری به دنیای دستمال کاغذی بزنیم. دستمال کاغذی از آن دسته محصولات بهداشتی است که تقریبا در همه خانه ها و شرکت ها دیده می شود. بنابراین، قیمت ارزان آن بسیار حائز اهمیت است. دستمال کاغذی انواع مختلفی دارد که در توالت یا پذیرایی یا آشپزخانه از ان ها استفاده می شود. هر یک از انواع آن از مواد اولیه متفاوتی تهیه شده اند و مصارف گوناگونی دارند. اما برای انتخاب یک دستمال کاغذی ارزان قیمت مسیر بسیار هموار است و تولید کنندگان مختلفی این محصول را به طور اقتصادی بسته بندی کرده و به بازار عرضه می‌کنند.

در گذشته، دستمال کاغذی‌ها در بسته‌بندی‌های لوکس و گران قیمت تولید می‌شد و بسته‌بندی آن‌ها بسیارهزینه بر بود. اما حالا با پیدایش دستمال کاغذی‌های اقتصادی دیگر مردم برای خرید آن با دست بازتری پیش می‌روند و با قیمت پایین تری آن‌ها را خریداری می‌کنند. تولید کنندگان دستمال کاغذی نیز برندهای مختلفی دارند که از آن‌ها می توان به تنو، شکوه، پاپیا، نرمه، گلرنگ، نانسی و گلریز اشاره کرد. خوشبختانه اغلب دستمال کاغذی‌های مورد استفاده در کشور، تولید داخل هستند و کیفیت بالای آن‌ها اثبات شده است. در میان دستمال کاغذی های ارزان قیمت و اقتصادی، برندهای تنو و بیتا بیشترین طرفدار را در ایران دارند.

تنو ، یکی از ارزان ترین تولید کنندگان دستمال کاغذی

خوشبختانه بازار محصولات آرایشی بهداشتی با توجه به نیاز مردم سازماندهی شده است و هر کسی با هر توان اقتصادی می‌تواند از این کالاها بهره‌مند شود. کالاهایی که اغلب تولید داخلی می‌باشند و کیفیت آن‌ها کم از محصولات آرایشی بهداشتی خارجی ندارد. همانطور که می‌دانید، ملاک قیمت ارزان و مناسب، در خرید محصولات آرایشی بهداشتی بسیار تعیین کننده است. بنابراین، هر چه محصول، از سود کمتری برخوردار باشد، میزان محبوبیت آن نزد مردم و توجه مصرف‌کنندگان نسبت به او بیشتر می‌شود.

دسته بندی آرایشی بهداشتی پوشک پوشینه دستمال کاغذی مقالات
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

2 پاسخ به “ارزان ترین محصولات آرایشی بهداشتی چه هستند؟”

  1. سلام
   سفارش شما در حال انجام است
   هم ایمیل ارسال شده به ایمیلی که وارد کردید و هم پیامک اومده . اگر پیامک نرسیده به منزله اینست که شما پیامک تبلیغاتی تون رو بستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره مــا

“نیدپوش” محصولات سلولزی اعم از پوشک بچه، پوشک بزرگسال، دستمال کاغذی و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی را به قیمت مصوب و حتی ارزانتر به مشتریان خود ارائه می‌دهد. انواع پوشک بچه ارزان، پوشینه ارزان، پد بهداشتی ارزان و حوله کاغذی ارزان در فروشگاه اینترنتی نیدپوش موجود است. نیدپوش در تلاش است، محصولاتش را به قیمت اصلی به مشتری برساند. هدف ما جلب رضایت شماست.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف در قیمت پوشک بچه و پوشک بزرگسال، زودتر از بقیه با خبر شوید!

نمادهای معتبر سایت

logo-samandehi
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت