مشاهده همه 14 نتیجه

برند بایودرما، همیشه به عقاید خود که الهام گرفته از شهود و دفاع از روح استقلال طلبانه خود است، پایبند بوده و با ایجاد آزمایشگاهی که تمایل زیادی به شناخت مشکلات و حفره های پوستی دارد، توانسته در بهبود سلامت پوست، مثمر ثمر واقع شود. بایودرما برای اولین بار، برند بایودرما در دهه ۱۹۷۰ توسط یک داروسازی با نام ژان نول تورل، آغاز شد که با رویکرد نزدیک به متخصصان پیشرو در زیست شناسی و پوست در سراسر جهان، رویکرد کاملا جدیدی را به پوست لوازم آرایشی به ارمغان آورد.از شعار های مهم ژان نوئل تورل موسس بایودرما، “ما برآنیم تا علاوه بر درمان پوست، به آن بیاموزیم تا مطابق طبیعت بیولوژیک خود عمل کند.” بوده است که در همان ابتدای کار، تلاش بسیاری کرد تا با دانش و عقیده ای کاملا متفاوت، یک محصولی ارگانیک و ناب را روانه بازار نماید.
محصولات لوازم آرایشی بهداشتی بایودرما در دسته های مختلفی چون سلامت پوست و مو، سلامت بدن، کرم های ضدآفتاب نیز، فعال بوده است.محصولات بایودرما از طریق اجزای تشکیل دهنده و شیوه های عمل آن، مکانیزم های بیولوژیکی طبیعی خود را تقلید می کنند. برای فرمول بندی آنها، BIODERMA خالص ترین مواد فعال را انتخاب می کند، با استفاده از مولکول هایی که به طور طبیعی در پوست برای تحمل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات BIODERMA بسته به نوع عملکرد، فرایندهای طبیعی را حفظ، فعال یا بازیابی می کنند.
بایودرما با حضوردربیش از 60 کشوردنیا در سطح بین المللی رشد سریعی کرده و طی 5 سال گذشته میانگین رشد سالیانه بیش از 32% داشته است. BIODERMA در همه قاره ها به همان فلسفه پایبند است: احترام به زیست شناسی پوست و بازگرداندن مکانیسم های طبیعی آن. محصولات آزمایشگاهی در بیش از 90 کشور موجود است. سری محصولات بایودرما : میلک اتودرم بایودرما ، کرم ضد جوش بایودرما مدل سبیوم گلوبال، سرم ضد لک بایودرما مدل وایت آبجکتیو، محلول پاک کننده آرایش بایودرما مدل سن سی بیو،کرم ضد آفتاب رنگی بایودرما مدل فتودرم، ضد افتاب پوست چرب بایودرما مدل فتودرم و … . از محصولات ابداعی بایودرما که در آن از ترکیبات انحصاری خود استفاده کرده اند و این که این دسته از محصولاتش بسیار مطرح است می توان به سال 2012 برگشت زمانی که لاین محصولات فتودرم که همان دسته ضد آفتاب ها هستند را تولید کرد. برند بایودرما با استفاده از علم زیست و درماتولوژی یا همان درمان پوستی توانستند تغییرات و ترکیبات منحصر به فرد خود را به وجود بیاورند.

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر