مشاهده همه 2 نتیجه

برند سفورل در سال ۱۹۸۹ توسط ۱ پزشک و ۲ داروساز و به وسیله کمپانی IPRAD فعالیت خود را آغاز کرد. تخصص آنها در زمینه علم گیاه شناسی، آنها را به تولید پاک کننده‌های موثر و مناسب برای ناحیه ژنیتال بانوان ترغیب کرد.
آن ها در حین تحقیق برای یافتن بهترین ترکیب موثر، به خواص گونه‌ای از گیاهان دارویی به نام بورداک (بابا آدم) پی بردند که سال‌هاست به علت عملکرد التیام بخشی و نرم کنندگی خود معروف می‌باشد.
با ترکیب عصاره‌ی بورداک و عوامل التیام بخش دیگر اولین پاک کننده‌ی سفورل تولید شد:
ژل شوینده جنتل
یکی از برترین ویژگی های برند سفورل را می توان سازگاری بالای محصولات آن داست. محصولات سفورل کاملاً با پوست سازگار هستند. به دلیل حساس بودن نواحی ژنیتال این امر در اولویت قرار گرفته و تمرکز محققین و متخصصین این برند نیز بر کیفیت بالای این محصولات در کنار موثر بودن آن ها است.این موضوع توسط تست‌های انجام شده و میلیون‌ها خانم در سرتاسر دنیا تایید شده است.
امروزه، سفورل و سفورل میس به عنوان محصولات مراقبتی برای پاک کردن و التیام بخشیدن به حساس‌ترین پوست‌ها و نواحی ژنیتال شناخته می‌شود.
محصولات سفورل برای پاک کردن و مراقبت روزانه از پوست حساس و برای رفع خارش در نواحی ژنیتال توصیه می‌شود. از سری محصولات سفورل می توان به ژل جنتل سفورل،
شوینده رطوبت رسان اینتن سیو،
کرم ضد التهاب اپیزانت سفورل و ژل شستشوی بانوان سفورل اشاره کرد.ویژگی های خاص این برند موجب شده تا محصولات سفورل در بین سایر محصولات مشابه میزان فروش بیشتر و حتی رضایت بالاتری داشته باشد.

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر