نمایش 1–24 از 63 نتیجه

سینره یا طبیعت زنده یک شرکت دانش بنیان است که از سال 1376 تاسیس شده است این شرکت با هدف تولید محصولاتی فوق العاده با کیفیت که منشاء گیاهی داشته باشند ، آغاز به کار کرده و در سال 1388 توانسته است عنوان برند برتر را با استفاده از متخصصین مجرب دریافت کند . این شرکت حالا همچون یک آکادمی برای سلامت بیماری های مربوط به زیبایی های پوست و مو مشغول به فعالیت است و مدام در حال ارائه مقالات مختلف به اساتید خارج از کشور می باشد و همین فعالیت ها باعث شده تا محبوبیت این برند هم در داخل کشور و هم خارج کشور روزانه افزایش یابد.
سینره قصد دارد تا با استفاده از علم روز و ترکیبات فوق پیشرفته و استفاده از گیاهان دارویی، بهداشت، سلامت و زیبایی مردم ایران را برای آنها به ارمغان آورد.
محصولات این برند کلیه ی محصولات مراقبت از پوست و مو ، محصولات آرایشی، مکمل های غذایی، انواع کرم زد آفتاب ، شامپوها، ترمیم کننده ها و… را در بر می گیرد.
شرکت سینره محصولات خود را به کشور های انگلستان ، عراق و مالزی نیز صادر می کند و در کلیه داروخانه ها، فروشگاه ها و آرایشگاه ها به پخش محصولات خود می پردازد. ناگفته نماند که سینره در استان کهکیلویه و بویر احمد واحد تولیدی خود را تاسیس کرده و این محصولات را به مدیریت مریم دیباجی در این کارخانه تولید می کند و به صورت جهانی در سراسر دنیا فعالیت می کند .

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر