مشاهده همه 2 نتیجه

برند گینو حدودا ۵۰ سال پیش، توسط شیمیدان معروف فرانسوی، رنه گینو Rene Guinot پایه‌گذاری شد. این برند از سال ۱۹۶۵ بر درمان تخصصی و کلینیکی پوست با متد افسانه‌ای هیدرادرم تمرکز کرد. پس از این نوآوری اولیه، گینو به سمت توسعه‌ی محصولات درمانی خانگی رفت.
در سال 1972، برای اولین بار برند گینــو در درمان تخصصی پوست با نام HYDRADERMIE به د نیا معرفی شد. برند گینو با تولید محصولات بی نظیر و بکارگیری درمان هایی همگام با تکـنولوژی روز دنیا در قلب تمام خانمها درسرتا سر دنیا جای دارد. در سال2016،گینـو درمان جدیدی با نام HYDRADERMIE YOUTH را ابـداع کرد که خاصیت جوان کننده پوست را داشت.
گینو اولین برند در زمینه تولید محصـولات زیبایی پوسـت می باشد که ازکمپلـکس فعال حیات سلولی حاوی 56 ماده موثره فعـال مورد نیاز پوست اسـتفاده نموده است. ازدیگر نوآوری های برند گینــو محصـولات ایج لوجیک سـلولار می باشد که به دلیـل تکنولـوژیATP با ا نرژی رسانی به سـلول، روند نوسـازی و جوان سـازی پوست را به طـرز چشم گیری افزایش می دهد.
در سال 2005، گینـو درمان هـای لاغری و چربی سوز بدن را با معرفی درمان متحول نمود، به دلیـل ترکیبـا ت بسیار قـوی بکار رفته در این درمان منحـصر به فرد ازهمان جلسـه اول درمـان، نتایـج قا بل مشـاهده است. تولیدات گینو، طیف وسیعی از محصولات مراقبت از زیبایی را ارائه می‌دهند که در سه دسته مشخص قرار می‌گیرد : صورت، بدن و محصولات آفتابی.در هر دسته، فلسفه‌ی حرفه‌ای و تخصصی شرکت گینو و همچنین راهنمای استفاده از محصولات، بخش مهمی از رسالت مراقبت از پوست است.

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر